Hikayeler

Burcu&Hüseyin

Ciddi bir ilişki her insanın hayatında en sık düşündüğü konular arasında yer alıyor. Genellikle konuştuğumuz, görüştüğümüz ya da ilgi duyduğumuz kişiler bizim için birer ciddi ilişki aday adaylarıdır. Her insan, hayatı boyunca sadece bir kişiye aşık olabilir. Doğru kişiyi doğru zamanda bulabilmek bazı insanlar için imkansız hale gelebiliyor. Özellikle doğru kişiyi reddederek hayatın sonuna kadar yalnız kalan birçok kişi bu hataların bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Geçmişte birçok kişinin yaptığı hatayı yapmamak isteyen Burcu bir gün ciddi arkadaşlık sitesine giriş yaparak insanların gerçekten internet üzerinden ilişki kurup kurmadığını öğrenmek istemiştir. Üye olduktan sonra 10 dakika geçtikten sonra gelen bir dizi mesajlar oldukça şaşkınlık duymasına neden olmuştu.

Ciddi arkadaşlık sitesindeki insanların bir kısmı gerçekten yalnızlıklarını çare olabilecek şekilde sohbet etmek için bu platformda yer alıyor. Bazıları hayatlarında yer alan sıkıntılardan dolayı dertleşebilecek kişiler arıyorken bazıları da ciddi anlamda hayatındaki doğru kişiyi bulabilmek için bu platform üzerinde etkinlik gösterebiliyor. Aşkın ne zaman ve ne şekilde geleceğini bilmeyen Burcu, bir gün Hüseyin’den gelen mesajla hayatının değişeceğini farkına varamamıştı. Sıradan bir sohbet gibi başlayan bu görüşme Burcu ile Hüseyin’in zamanla bir sırdaş olmalarına dahi neden olmuştu. Hayatlarında meydana gelen gelişmeleri birbirlerine aktarıyor, birbirlerinden öneri ve ne yapabileceklerine dair tavsiyeler dahi alabiliyorlardı.

Burcu, Hüseyin’den oldukça etkilenmiş olacak ki bir gün ciddi bir şekilde yüz yüze görüşmek istediğini dile getirdi. Hüseyin için oldukça farklı olan bu istek ciddi bir ilişki üzerine atılan ilk adım olmuştu. Kadıköy’de ufak bir kafede yapılan görüşme sonucunda birbirlerini daha yakından tanıyan Hüseyin ve Burcu ciddi arkadaşlık sitesinin resmen bu birliktelik için kurulmuş olduğunu dahi düşündüler. Şu an hala görüşmek de olan Burcu ve Hüseyin, önümüzdeki hafta ilişkilerini ailene açıklayarak bu konuda büyük bir adım atacaklar. Eminiz ki ciddi arkadaşlık sitesine üye olmak isteyen birçok kişi gibi sizler de bu gibi hikayelerin bir parçası olabilirsiniz. Bizler, düğün tarihleri kesinleştiğinde Burcu ve Hüseyin’in düğününde de yer alacağız.